Kiedy mówię, że jestem doulą, wzbudza to zazwyczaj duże emocje i pociąga za sobą szereg pytań.

Co właściwie robię? Czy to zawód czy pasja?
Lubię wtedy odpowiadać, że doula to część mnie.
Taka sama część, jak bycie mamą, żoną, córką, przyjaciółką. Dzielenie się tą częścią z kobietami, robienie tego profesjonalnie i zawodowo daje mi ogromne poczucie szczęścia i spełnienia.

Umiem słuchać i dać komuś swój czas. Wiem jak wesprzeć z wrażliwością i uważnością. Uwielbiam poznawać nowe techniki masażu i pracy z ciałem, oddechem i emocjami, a potem się tym dzielić. Lubię widzieć jak oczy osoby, która dostała dobre wsparcie, nabierają nowego blasku.

Jestem mamą dwóch córek, które odmieniły moje życie. Dzięki nim doświadczyłam poczucia siły i mocy płynącej z porodu. Do moich porodów przygotowywałam się bardzo świadomie,
co chciałabym zaproponować i Tobie. Dobre przygotowanie i praca nad sobą, świadomością swojego ciała, oswajaniem lęku, asertywnością, intuicją, uważnością na własne emocje, to znaczna część udanego porodu.

Jestem, po to:

- byś łatwiej przeszła proces przygotowania się do porodu,
- byś mogła porozmawiać o poprzedniej historii porodowej, jeśli Ci to potrzebne,
- by i Twój partner czuł się dobrze przygotowany do porodu,
- by zapewnić Ci komfort i wsparcie w trakcie porodu,
- byś łatwiej przeszła przez trudne chwile połogu,
- by wzmocnić Wasze poczucie kompetencji w roli rodziców Waszego dziecka.

Jestem doulą od 2015 r., członkinią Stowarzyszenia DOULA w Polsce oraz promotorką karmienia piersią dyplomowaną przez Centrum Nauki o Laktacji. Pracuję z kobietami i ich partnerami zarówno indywidualnie jak i grupowo na terenie całego Trójmiasta i okolicznych miejscowości. Prowadzę liczne warsztaty, grupy wsparcia, ćwiczenia oddechowo-relaksacyjne. Trzy lata temu założyłam i prowadzę Klub Mam Boborunia na Oruni Górnej w Gdańsku, by każda mama miała okazję znaleźć tam holistyczne wsparcie i poczuć, że nie jest sama.

Zapraszam Cię do kontaktu i rozmowy!
Co mogę dla Ciebie zrobić?